školní družina - Zakladni skola Zlin, Mostni

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

školní družina

 


ŠKOLNÍ DRUŽINAVychovatelka ŠD:
Ing. Lysoňková Petra

Telefon:
730 585 720


Provoz ŠD pouze v odpoledních hodinách: 11.40 - 14.40, úplata 70,- Kč/měsíc
 
 
 
 

archiv - školní rok 2017/2018

Aktuální  školní rok 2018/ 2019 
 

Po prázdninách se zase sejdeme v družině 4. září.
Přivítáme se a povyprávíme si zážitky z prázdnin. Ke zkušeným starším dětem přibudou noví prvňáčci, které se vším seznámíme. Projdeme si celou hernu, ukážeme oblíbené hračky. Také se vypravíme na školní hřiště, kde si zahrajeme hry a užijeme čerstvého vzduchu. Během podzimu nás určitě čeká táborák na blízké školní zahradě. A když už budeme dost vyvětraní, upečeme si ve školní kuchyňce nějakou dobrotu.
Už se na vás všechny těší

Vaše vychovatelka Petra Lysoňková

 
 

Je tu už říjen a my máme za sebou seznamovací září.  Už víme, jak to v družině chodí. Přibylo nám hodně nových kamarádů, prváčků, se kterými se už celkem dobře známe. Chodíme často ven na školní hřiště nebo někdy pro změnu protáhnout tělo pro změnu v do tělocvičny.
Kromě her jsme hodně času věnovali zpracování bohaté úrody jablek ze školní zahrady. Loupali jsme je, krájeli, odšťavňovali a pak všechno snědli a vypili a i na naše hodné rodiče zbylo:-) Práce nás bavila, stroje a strojky pomáhaly a my jsme si dopřáli hromadu vitamínů.
Užijte si krásný slunečný podzim!

Petra Lysoňková, vychovatelka

 
 
 
 

HALLOWEEN PARTY V DRUŽINCE

2.listopad se nesl v duchu Halloweenu.  Děti se nejprve převlékly do kostýmů a poté bylo provedeno i strašidelné líčení na obličej. Děti malovaly obrázky, vyráběly netopýry, pavouky duchy a také se dlabaly dýně. Některé ze svých výtvorů si děti odnesly domů. Párty se dětem moc líbila a už se těší na další :-)

 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky